پذیرش دانشجوی مجازی در 5 رشته دانشگاه پیام نور شیراز

از نیمسال دوم سال تحصیلی 90-89 صورت می گیرد.
رییس دانشگاه پیام نور استان فارس از پذیرش دانشجوی مجازی کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس دکتر علیرضا موغلی با اشاره به اینکه هم­اکنون دانشگاه پیام نور با جدیت به دنبال توسعه آموزش مجازی و از راه دور است،یادآور شد: با توجه به محوریت شیراز به عنوان قطب علمی کشور و لزوم توسعه آموزشهای الکترونیکی ومجازی ، پذیرش دانشجو به صورت الکترونیکی از اسفندماه در دانشگاه پیام نور مرکز شیراز آغاز می شود.
وی رشته های تحصیلی دوره­های مجازی دانشگاه پیام نور فارس را آمار ریاضی، ریاضی محض(جبر)، ریاضی محض(آنالیز)، ریاضی کاربردی(تحقیق در عملیات) و زبان وادبیات فارسی عنوان کرد و یادآور شد: با راه اندازی شیوه آموزش مجازی در دانشگاه پیام نور زمینه خوبی برای تحصیل علاقه مندان در مقاطع تحصیلات تکمیلی فراهم می شود.
رییس دانشگاه پیام نور استان فارس اظهار داشت: عنوان مجازی در مدرک دانش آموختگان دوره‌های مجازی ، قید خواهد شد اما اعتبار آنها با دیگر مدارک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری تفاوتی نداشته و برای ادامه تحصیل آنها در مقطع دکتری نیز محدودیتی وجود نخواهد داشت.
دکتر موغلی همچنین با تاکید براینکه ظرفیت پذیرش در هرکدام از رشته محل ها 20 نفر است گفت: شرایط خوب تحصیل برای داوطلبان شاغل، هزینه مناسب و استفاده از کتابها ومنابع خودآموز و آموزش محور بودن این دوره ها از مهمترین مزایای تحصیل به شیوه آموزش مجازی است.

 

/ 0 نظر / 22 بازدید